O nas

petrosduo

co powinieneś o nas wiedzieć?

Sprzedaż. To jeden z elementów marketingu. W ślad za tymi dwoma słowami, ciągną się statystyki, tabelki i normy. Do całości brakuje tylko liczb. Najbardziej pożądane są te z kilkoma zerami po przecinku. I mamy sprzedaż. Ale czy na pewno o taki model chodzi?

Nie do końca. Dlatego postaramy się pokazać Tobie inną perspektywę.  Poznasz ją, gdy do sprzedaży dodasz PETROSDUO. Uzyskasz mariaż idealny. Jest to połączenie twardego zarządzania cyframi z praktyką zawodową. Tuż za nimi podąża sukces, czyli zysk. Zwrócisz uwagę na elementy, które wielokrotnie są pomijane: relacje z drugim człowiekiem, strategie rozliczania z założeń i motywatory ułatwiające dotarcie do celu.

Nasze podejście to owoc wielu lat pracy w sprzedaży. Techniki, które zaproponujemy, przetestowaliśmy z naszymi klientami. Otrzymasz od nas porcję wiedzy. Będą to praktyczne wskazówki, które zamienią zwykłą sprzedaż w sztukę. W dodatku każde szkolenie to połączenie dwóch żywiołów. Uczymy we dwoje – ona i on. Emilia i Piotr. Każde ma za sobą szereg doświadczeń zawodowych. To one sprawiły, że czujemy potrzebę podzielenia się wiedzą z innymi. 

Dlaczego warto?

Od pytania dlaczego? zaczynamy każde działanie. Dzięki temu jasno precyzujemy cel i szukamy rozwiązań, by go zrealizować. Dlaczego warto się z nami spotkać?

Zmienimy Twój punkt widzenia. Pomożemy Ci spojrzeć na sprzedaż nie przez pryzmat tabelek, a naciskając na relacje z drugim człowiekiem.

Nauczymy Cię zarządzać zespołem.

Łączymy wiedzę z praktyką – dzięki temu wyjdziesz ze szkolenia gotowy na zmiany. 

Zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze – otrzymasz gotowe rozwiązania, które przetestowaliśmy już na sobie. 

Poznasz dwa punkty widzenia: kobiecy i męski. Każdy z nich to esencja sprzedażowej wiedzy, dawka humoru i konsultacje z praktykami po szkoleniu. 

Uczeń doskonały

Hej! Jesteś tam? To właśnie do Ciebie kierujemy swoją propozycję! Trafiłeś już na tę stronę, więc nie wychodź z pustymi rękami. Oferujemy Ci dawkę praktycznej wiedzy, którą wykorzystasz w swoim sprzedażowym środowisku. Bo jak mawiał Eurypides: Sukces jest wynikiem właściwej decyzji. Podjąłeś już swoją?

Projekt uzyskał dofinansowanie UE z „FUNDUSZ WSPARCIA INWESTYCYJNEGO COVID-19” kwota wsparcia to 26,619 PLN