Szkolenia Stacjonarne

Szkolenia Stacjonarne

zapisz się, zapraszamy!

!!!POLECAMY!!! Jak być skutecznym handlowcem?

Telefonowanie może być pozytywnym elementem pracy. Wskażemy Tobie co działa na Twoją korzyść, jak również to, co nie ma prawa zadziałać dobrze w rozmowie z potencjalnym klientem. Przekuj z nami cold calling w hot leady i ciesz się listą kontaktów, której nadasz nowy wymiar. Sprzedawaj efektywnie. Szkolenie to jest hybrydą powstałą ze szkoleń „podstawy pracy przedstawiciela handlowego” oraz „Cold calling”, w odpowiedzi na nową potrzebę na rynku, którą jest rozwijanie umiejętności sprzedażowych zarówno w sposób bezpośredni jak i zdalny.

Dowiedz się więcej

Akademia Managera

Akademia Managera – Chcesz być dobrym managerem, bądź blisko ludzi! Dzięki temu postawisz się po każdej ze stron konfliktu i skutecznie rozwiążesz najmniejszy problem. A co otrzymasz jako skutek uboczny? Realizację celu. Wpadnij na szkolenie, by przekonać się, o czym mówimy.

Dowiedz się więcej

Rekrutacja B2B

Rekrutacja B2B - czyli jak rekrutować, aby pozyskać wartościowego handlowca? Co jest najważniejsze w rekrutacji? Naszym zdaniem budowanie relacji, stworzenie atmosfery partnerstwa.

Dowiedz się więcej

Umawianie spotkań

Umawianie spotkań – czyli jak skutecznie wykonać zimny telefon. Pokażemy Ci, że „cold calling” może być pozytywnym elementem pracy. Stań się ekspertem w „cold calling”.

Dowiedz się więcej